Ze zbrodniarzami się nie negocjuje!

🌍 Ukraina jest w bardzo trudnej sytuacji. Prezydent chcąc chronić swój naród i kraj zrobi wszystko, spotka się nawet ze zbrodniarzem. Nie jestem przekonana, że dojdzie do tego spotkania. Putin proponował, aby odbyło się ono w Serbii, co samo w sobie ma wymiar prorosyjski i zostało przez stronę ukraińską odrzucone.

🏙️ 🛡️ Ukraina obroni swoją stolicę, to już raczej pewne. To był pewnie nadrzędny cel Putina, aby zawłaszczyć Ukrainę poprzez jej stolicę. Ale lewobrzeżna Ukraina, mówię tu o Dniestrze, będzie w bardzo trudnej sytuacji, bo będzie terenami okupowanymi.

🤝 ⚠️ Czy ze zbrodniarzem można negocjować? Czy można dojść do jakiegoś porozumienia? Nie można! Za każdym razem, a mieliśmy to już w 2014, czegokolwiek Putin nie obieca, to słowa nie dotrzyma. Jego celem jest odtworzenie Związku Radzieckiego w granicach sprzed rozpadu.

📢 Z Hitlerem też nikt nie negocjował! Po tych wszystkich zbrodniach dokonanych przez Rosję nie można przyjmować założenia, że tu się cokolwiek uda wynegocjować. To jest też pewien teatr, pokazanie światu, że jesteśmy gotowi na rozmowy pokojowe. Prawda jest natomiast brutalna – nie da się tego zrobić w sposób pokojowy.

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp