Nasz obowiązek to troska o demokrację!

W ostatnim tygodniu miałam okazję spotkać się z przedstawicielami #OBWE, którzy bacznie monitorują przebieg wyborów na całym świecie. Teraz ich uwaga skupia się także na Polsce. Dlaczego? Ponieważ są oni zaniepokojeni stanem demokracji, organizacją wyborów i zmianami w przepisach wyborczych.

⛔️ Kampania referendalna Prawa i Sprawiedliwości jest finansowana w sposób niejasny. Finansowanie kampanii przez spółki państwowe i ich jawnie stronnicze działania to zwykłe nadużycie. Fundacja PGNiG, zamiast skupiać się na swoich kompetencjach, angażuje się politycznie. Co PGNiG ma wspólnego z wiekiem emerytalnym? To haniebne i godne potępienia.

⛔️ Zaledwie 9 miesięcy przed wyborami, rząd wprowadza zmiany, skracając czas liczenia głosów zagranicznych komisji. Głosy oddane w komisjach zagranicznych muszą być policzone w ciągu 24 godzin, w przeciwnym razie są uznawane za niebyłe – nieoddane.

👉 To naginanie przepisów przez Prawo i Sprawiedliwość, falandyzacja prawa!

❗️Mamy możliwość to zmienić poprzez udział w wyborach. Apeluję zwłaszcza do kobiet – wasze głosy mogą zmienić historię tych wyborów. Idźcie na wybory, oddajcie głosy na Lewica.

Twój Głos, Twoja Przyszłość!

⛅️ spotkanie z wyborcami w Cieszynie

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp