Ekipa Lewicy – czeka na Twój głos!

Włodzimierz Czarzasty podkreślił, że mamy ogromny apetyt na walkę, pragniemy zwycięstwa i nie boimy się wziąć odpowiedzialności za losy państwa. Lewica jest najlepiej przygotowanym klubem, który w tej kadencji przedstawił imponującą liczbę projektów ustaw – wszystkie gotowe, kompleksowe i starannie przemyślane.

Jednym z ważnych obszarów, które poruszamy, jest kwestia mieszkalnictwa. Nasz flagowy projekt zakłada budowę mieszkań na tani wynajem. Wierzymy, że to marzenie można zrealizować, jak już się udało w innych miejscach na świecie.

Duma naszej listy warszawskiej będzie postawiona w przyszłym tygodniu, gdzie spotkamy się z Państwem, by przedstawić naszych kandydatów i naszą wizję dla stolicy.

Chcielibyśmy podkreślić, że współpracujemy z różnymi ugrupowaniami, które reprezentują różnorodne odcienie lewicowości. Nasze listy zawierają przedstawicieli Nowej Lewicy, Partii Razem, Unii Pracy oraz Polskiej Partii Socjalistycznej. Wspólnie tworzymy silny zespół o socjaldemokratycznych i socjalistycznych przekonaniach.

Oczywiście, istnieją pewne kwestie, które są dla nas niewłaściwe i nie do przyjęcia. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni pewnym ekstremalnym stanowiskom. Niemniej jednak, zjednoczeni w różnorodności, staramy się osiągnąć jedno – zwycięstwo dla dobra obywateli naszego kraju!

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp