Demonstracja przeciwko rasizmowi

🌍 DEMONSTRACJA PRZECIW RASIZMOWI odbyła się w tym roku w wyjątkowej atmosferze. Wszystkie i wszyscy mogliśmy się przekonać, że od nienawiści do miłości wobec uchodźców polskie społeczeństwo było w stanie przestawić się w jedną chwilę.

⚠️ Prorosyjskie szczujnie, putinowska agentura i pożyteczni idioci ze skrajnej prawicy jątrzą i jątrzyć będą. Rasizm jest bowiem niczym innym, jak dyskryminacją ze względu na różnice w pochodzeniu, kolorze skóry, ale też wyznania i przekonania. To właśnie rasizm jest motorem napędowym funkcjonowania Konfederacji, Grzegorza Brauna i im podobnych.

🔴 W czasie niespotykanej od II Wojny Światowej masowego napływu ludności uchodźczej do Polski musimy się tego rasizmu wystrzegać szczególnie. Osoby uchodźcze mają różne kolory skóry, uciekają z różnych stron świata i mają różne historie. Obowiązkiem nie tylko Lewica, ale wszystkich osób dobrej woli, jest o tym pamiętać i stawiać opór rasizmowi. Musimy czuwać i nie dopuścić do tego, żeby miłość, szacunek i wzajemne zrozumienie przerodziły się w nienawiść.

Solidarność naszą bronią! ✊

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp